CZK
Počet položek: 0 0,- CZK

Minerální náramek přírodní bílý jadeit a přírodní zelený avanturín| obvod zápěstí cca 18 cm

Vnitřní klid - rozvaha - sebedůvěra - odvaha

kliknutím zvětšíte
Přírodní jadeit bílý a přírodní zelený avanturín
Přírodní jadeit bílý a přírodní zelený avanturínjak vybrat správnou velikost náramku
ks
Kód:018
Cena s DPH : 149,- CZK
Cena bez DPH : 123,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:SKLADEM 2 ks
Sklad:2 ks

Přírodní minerální náramek jadeit bílý a zelený avanturín doplněn o komponenty z nerezové oceli 

 

CHARAKTERISTIKA:

  - AVANTURÍN (nedobarvovaný minerální korálek) - je kamenem radosti, rozvahy, vnitřního klidu a štěstí

 Ničí negativní pocity a myšlenky. Zvyšuje vnímavostvytrvalostkreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Avanturín je také minerálem prosperity a majetku. Je skvělý při chvílích, kdy jsou věci mimo vaši kontrolu. Vhodný je proto na příležitosti typu první rande, pracovní pohovor či hraní a sázení her. Pokud nosíte avanturín u sebe, zvyšujete své šance na úspěch. Je kamenem optimismu a podporuje chuť do života. Při obtížných situacích například v práci či ve vztazích vám pomůže se uzemnit a koncentrovat se více na sebe a jak žít život na plno. Čistí a posiluje vaše emoce. Pomáhá přijmout změnu.

Vlastnosti a účinky:

Avanturín zelený - snižuje cholesterol, avanturínová voda před jídlem tlumí chuť k jídlu

Vhodné pro znamenÍ:  býk, rak, střelec 

Čištění a nabíjení: Avanturín je vhodné očistit pod tekoucí vodou a následně dobít slunečním světlem. 

 

- JADEIT BÍLÝ (přibarvovaný minerální korálek - přibarvování minerálů je ve šperkařství běžný proces. Dělá se to pro docílení hezčí barvy, kde ve zcela přírodním stavu by minerál stál o několik řádů více) -  je kamenem lásky

Tento minerální kámen vnáší do našeho života harmonii, klid a mír. Podporuje pozitivní myšlenky, schopnost empatie, láskyplné emoce, pochopení a ohleduplnost. Rozvíjí naší laskavost a toleranci. Pomáhá nám udržet si za všech okolností nadhled a zbavuje nás předsudků, které nám brání v komunikaci.

Vlastnosti a účinky: pomáhá při onemocnění štítné žlázy, detoxikuje pojivovou tkáň posiluje nervy, čistí lymfatické uzliny, nechává odeznívat otoky, posiluje bílé krvinky a imunitní systém všeobecně.

Vhodné pro znamenÍ: rak, váha, ryba

Čištění a nabíjení: Čistíme je co nejčastěji proudem vlažné vody a dobíjíme na přímém slunci. 

 

   - Kromě minerálních kamenů jsou použity komponenty výhradně z chirurgické oceli. Důvod je jednoduchý, na tyto materiály nejsou žádné alergické reakce

  - Velikost minerálních korálků - cca 8 mm

   Nedílnou součástí náramku je i kvalitní speciální gumička. - ta zajistí dostatečnou pružnost a pevnost celého náramku, který jen tak nepraskne. Gumičku uvazujeme metodou, která zajistí, že se Vám náramek nerozváže a nerozkutálí po místnosti. Navíc uzlík je umístěn na vhodném místě, proto jej ani neuvidíte 

 

 - jestliže náramek obsahuje více minerálních kamenů, které se nabíjejí odlišně, zvolíte oba způsoby nabíjení

 

Upozornění: Jedná se o přírodní produkty v přirozené barvě a lesku. Každý kus vyznačuje jedinečnou texturu, proto se mohou projevit menší rozdíly ve velikosti a barvě jednotlivých výrobků, resp. částí. Náhledový obrázek je pouze ilustrativní. Berte laskavě tyto skutečnosti v úvahu při rozhodování o nákupu.

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva lehce lišit od skutečnosti.

Léčivé kameny nejsou náhradou lékařské ani jiné odborné péče. Všechny údaje na webu dozodo.cz o metafyzických vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou pouze informativního charakteru čerpané z obecně známých informací a zdrojů.

 Pro tvorbu náramků jsou používány pouze minerální kameny, které pocházejí od prověřených dodavatelů. Kvalita minerálů je na pro nás na prvním místě, proto se minerální korálky nakupují pouze tam, kde jsme si pravostí kamenů a odborností prodejce 100% jistí.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Jak pečovat o náramek z minerálů

Rádi bychom, aby Vaše náramky z přírodních minerálních kamenů, které jste u nás zakoupili, vydržely co nejdéle jako nové. Proto si dovolujeme poskytnout Vám několik rad:

  1. Náramky navlékáme jako poslední, po oblečení a nanesení veškeré kosmetiky, svlékáme jako první. Navlékáme a sundáváme opatrně pomocí rolování přes ruku, nikoliv roztažením!

  2. Životnost minerálních náramků zkracují nejrůznější parfémy, krémy, líčidla a laky na vlasy, tedy obecně kosmetika, chemie.

  3. Náramky neberte do vody (vana, bazén, moře, mytí nádobí). Chlór, sůl i vonné koupelové oleje šperky poškozují, stejně tak i přímé slunce - některé materiály ztrácí/mění svou barvu.

  4. Náramky sundejte, pokud se chystáte např. zahradničit, nebo vykonávat jinou fyzickou námahu, odložení náramku před spánkem zabrání deformacím.

  5. Náramky odložte i při sportování, může dojít ke znehodnocení, můžete se poranit, navíc pot náramkům nesvědčí stejně jako použití kosmetických přípravků.

  6. Kontakt s tvrdými povrchy a předměty může způsobit nejrůznější mechanická nebo povrchová poškození.

  7. Náramky z minerálních korálků je vhodné ukládat na speciální stojánky, nebo na textilní podklad do šperkovnice, kde budou chráněny proti všem vlivům světla a vlhkosti.

  8. Šperky s lepenými kamínky, kamínky ve hmotě nebo s magnety nemáčejte ve vodě a v saponátech, po kontaktu s nimi dochází k narušení struktury lepidla a následnému vypadávání kamínků.

  9. Je dobré alespoň 1x měsíčně náramky vyčistit od potu, prachu, mastnoty z pokožky - nejlépe čistým měkkým hadříkem (nikdy chemicky). Nezapomeňte své náramky také čistit a nabíjet v energetické rovině. 

  10. Náramky se však mají nosit a máte si užívat jejich léčivé působení. Přirozeně proto i přes dodržování všech našich doporučení je jasné, že mohou být na náramcích časem patrné známky nošení (oděrky, škrábance, ztráta/změna barvy). Nejedná se o závadu, ale o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.  Dodržováním našich doporučení šperkům zachováte co nejdéle původní vzhled.

    11. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Související zboží - Minerální náramek přírodní bílý jadeit a přírodní zelený avanturín| obvod zápěstí cca 18 cm

jednopáskové korkáčerůžové - hladká kůže, vyměkčená kožená stélka

Dostupnost: dle varianty
Cena bez DPH od:553,- CZK
Cena s DPH od669,- CZK
pantofle na Hallux a patní ostruhu

Dostupnost: dle varianty
Cena bez DPH od:735,- CZK
Cena s DPH od889,- CZK

Potřebujete poradit ? Minerální náramek přírodní bílý jadeit a přírodní zelený avanturín| obvod zápěstí cca 18 cm dozodo.cz

 

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam