Vyměkčená kožená stélka. Český výrobek vhodný pro úlevu od únavy nohou, podporu klenby a pohodlné nošení v interiéru.







| Kód: | 06M-SEDA-BROUSENA-KUZE |
| Cena s DPH: | 833 CZK |
| Cena bez DPH: | 688 CZK |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | na objednávku, 1-2 týdny ( vel. 36 - délka vnitřní stélky 23,5 cm ) |
| Sklad: | 0 ks |
| Sklad všech variant: | 2 ks |
Hledáte korkáče, které se dokážou přizpůsobit potřebám vašich chodidel? Tento model je již v základním provedení vybaven mechovou mezipodešví pro vyšší komfort při chůzi. Na přání lze navíc doplnit úpravu stélky pro hallux valgus nebo vyměkčení patní části. Obě úpravy lze vzájemně kombinovat.
Světle šedé korkové pantofle (korkáče) s anatomicky tvarovanou vyměkčenou koženou stélkou jsou oblíbené pro své pohodlí a snadné nazouvání. Jeden nastavitelný pásek z broušené kůže umožňuje přizpůsobení chodidlu, zatímco vyměkčená stélka s podporou příčné i podélné klenby přispívá ke komfortnímu nošení během celého dne.
Mechová mezipodešev vložená mezi korkovou platformu a podrážku napomáhá příjemnějšímu došlapu a spolu s korkovou platformou zvyšuje celkový komfort při dlouhodobém stání i chůzi. Pantofle doporučujeme jako pohodlnou přezůvkovou obuv do domácnosti, kanceláře, zdravotnictví, školství i dalších interiérových prostor.
✔ anatomicky tvarovaná vyměkčená kožená stélka
✔ mechová mezipodešev pro vyšší komfort při chůzi
✔ podpora příčné i podélné nožní klenby
✔ patní miska a podprstová řasa pro přirozený došlap
✔ jeden nastavitelný kožený pásek z broušené kůže, který je vyztužen pro tvarovou stálost
✔ snadné nazouvání
✔ korková platforma
✔ protiskluzová podešev nezanechávající šmouhy
✔ český výrobek
✓ kožené pásky doporučujeme pravidelně ošetřovat přípravky určenými na koženou obuv
✓ obuv nikdy nesušte v blízkosti přímých zdrojů tepla
V případě objednání většího množství, než je aktuálně skladem, bude obuv vyrobena s dodací lhůtou 1–2 týdny.
Vyměkčení patní části (+42 Kč)
Dodatečné změkčení patní části stélky pro vyšší pohodlí při každém kroku.
Úprava stélky pro hallux valgus (+94 Kč)
Speciální úprava stélky přizpůsobená oblasti palcového kloubu.
• Všechny uvedené úpravy lze vzájemně kombinovat.
• Požadavek na úpravu prosím uveďte do poznámky k objednávce.
• Objednávku prosím zatím nehraďte. Po jejím přijetí bude upravena dle zadaného požadavku a následně Vám zašleme aktualizované podklady k platbě na e-mail uvedený v objednávce.
• Výroba upravené obuvi je zahájena po připsání platby na účet. Prosíme, vyčkejte na upravené platební pokyny.
• Dodací lhůta u upravené obuvi je 1–2 týdny od připsání platby.
• U zboží upraveného dle přání zákazníka nelze uplatnit právo na odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě (§ 1837 písm. d zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).
Vzor: 2006/M
Výrobce: VANIMAR
Barevný odstín se může mírně lišit v závislosti na nastavení Vaší obrazovky.
| Cena bez DPH od: | 76 CZK |
| Cena s DPH od | 92 CZK |